Subskrypcja

Oferta » Meble rattanowe

Meble rattanowe

 • Rattan - kolekcja Calamus

  Meble rattanowe – kolekcja Calamus

  W naszych kolekcjach egzotycznych mebli są dostępne m.in. meble z rattanu, palmy rosnącej na terenach podrównikowych Indonezji, Malezji i Tajlandii. Drewno to doskonale nadaje się do wyrobu mebli, gdyż jest lekkie, trwałe, odporne na działanie wody, a przy tym łatwo barwiące się. Co więcej, rattan jest elastyczny, dzięki czemu kształt mebli można zmieniać dowolnie. Elementy dekoracyjne są ręcznie polerowane do momentu, aż staną się gładkie i przyjemne w dotyku, dzięki temu nabierają też niepowtarzalnego kształtu i charakteru. Meble rattanowe wyróżnia naturalność, prostota, finezyjność, dzięki czemu pasuję do niemal wszystkich pomieszczeń. Dobrze czują się w świecie antyku, współczesności i awangardy, zachowując przy tym swój oryginalny charakter. Są kupowane do mieszkań, domów, kawiarni, hoteli czy biur.

 • Rattan - kolekcja Hiacynt

  Meble rattanowe – kolekcja Hiacynt

  Hiacynt to kolekcja stanowiącą połączenie mebli rattanowych z wodnym hiacyntem. Meble egzotyczne, wykonane z takich surowców, jak: rattan i wodny hiacynt, nie wychodzą z mody. Zawdzięczają to swojej uniwersalności stylistycznej oraz innym atutom: ekologiczności, trwałości, łatwości pielęgnacji. Wyróżnikami tej kolekcji mebli są geometryczna wyrazistość i masywna forma. Meble te w całości wykonane są z rattanu, podkreślonego ciepło brązowym wybarwieniem rattanu, wodnego hiacyntu i skórzanych oplotów. Połączenie jasnej tapicerki z ciepłym brązu rattanu i wodnego hiacyntu nadaje całości estetykę lekkości i elegancji jednocześnie. Na kolekcję składają się modele mebli do jadalni, sypialni, salonu, przedpokoju, uzupełnione o różnorodne dodatki rattanowe (w tym kwietniki, gazetniki, tacki). Meble te doskonale komponują się z wystrojem klasycznym i nowoczesnym, dodając otoczeniu ciepła i naturalności.

  Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi kolekcjami mebli z innych gatunków drzew, a zwłaszcza z meblami z palisandru oraz akacji indyjskiej.Kontakt:

 
DOBRE MEBLE Daniel Binek
ul. Zasieki 3
68-343 Brody
 
575 075 315

Znajdź nas tutaj:

 
 

Akceptowane płatności: