Meble w stylu indyjskim – sklep internetowy Dobre Meble
Subskrypcja

Dobre Meble – kontakt z importerem mebli kolonialnych

DOBRE MEBLE Daniel Binek

Zasieki 3
68-343 Brody
NIP 928-187-30-54

CREDIT AGRICOLE Nr konta:
88 1940 1076 3118 5884 0000 0000

Telefon: (poniedziałek-sobota 10:00-18:00)
Dział Sprzedaży - 575 075 315
Dział Reklamacji - 600 905 773

e-mail: sklep@dobremeble.net

Zależy Państwu na oryginalnym i jednocześnie przytulnym urządzeniu wnętrz domu? Proponujemy zakup wyjątkowo trwałych i eleganckich mebli kolonialnych, a zwłaszcza oryginalnych mebli w stylu indyjskim. Uwadze naszych klientów polecamy również meble w stylu LOFT oraz innych stylach, które wyróżniają się ponadczasową elegancją.

Zapraszamy do kontaktowania się z salonem meblowym Dobre Meble, oferującym możliwość zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego. Kontakt z nami nic nie kosztuje, a pozwoli nam rozwiać wszelkie wątpliwości, udzielić wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące pytania. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze egzotycznych mebli i orientalnych dodatków.

Lokalizacja Dobre Meble


Wyświetl większą mapę
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DOBRE MEBLE Daniel Binek moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym profilowania. Marketing obejmuje produkty i usługi własne DOBRE MEBLE Daniel Binek oraz produkty i usługi jej/jego Partnerów handlowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę mogę w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wszystkie identyfikujące mnie i moją firmę adresy elektroniczne informacji handlowych od DOBRE MEBLE Daniel Binek oraz jej/jego Partnerów handlowych, którym DOBRE MEBLE Daniel Binek przekazał/a na podstawie niniejszej zgody adres elektroniczny mój bądź mojej firmy.
Wyrażam zgodę na używanie należących do mnie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, tablet, telefon) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez SNZCompanyName i jej/jego Partnerów handlowych.
Wyrażam zgodę na udostępnienie do celów marketingowych, w tym profilowania, moich danych osobowych Partnerom handlowym DOBRE MEBLE Daniel Binek Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę mogę w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.Kontakt:

 
DOBRE MEBLE Daniel Binek
ul. Zasieki 3
68-343 Brody
 
575 075 315

Znajdź nas tutaj:

 
 

Akceptowane płatności: