Kolonialne meble indyjskie i orientalne ozdoby | Dobre Meble
Subskrypcja

Zarejestruj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DOBRE MEBLE Daniel Binek moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym profilowania. Marketing obejmuje produkty i usługi własne DOBRE MEBLE Daniel Binek oraz produkty i usługi jej/jego Partnerów handlowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę mogę w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wszystkie identyfikujące mnie i moją firmę adresy elektroniczne informacji handlowych od DOBRE MEBLE Daniel Binek oraz jej/jego Partnerów handlowych, którym DOBRE MEBLE Daniel Binek przekazał/a na podstawie niniejszej zgody adres elektroniczny mój bądź mojej firmy.
Wyrażam zgodę na używanie należących do mnie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, tablet, telefon) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez SNZCompanyName i jej/jego Partnerów handlowych.
Wyrażam zgodę na udostępnienie do celów marketingowych, w tym profilowania, moich danych osobowych Partnerom handlowym DOBRE MEBLE Daniel Binek Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę mogę w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Kontakt:

 
DOBRE MEBLE Daniel Binek
ul. Zasieki 3
68-343 Brody
 
575 075 315

Znajdź nas tutaj:

 
 

Akceptowane płatności: