Subskrypcja

  • Mieszkaniec Indii
    Mieszkaniec Indii

Dobre Meble – importer mebli indyjskich

Dobre Meble to bezpośredni importer mebli z Indii i innych krajów azjatyckich. Oferujemy meble orientalne, oryginalne, a przy tym piękne i solidnie wykonane. Ponadto zajmujemy się sprzedażą całej gamy ozdób i dekoracji z krajów azjatyckich, w tym głównie z Indii.

W naszym sklepie zakupicie Państwo tylko meble wysokiej jakości, wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Duża ich część to meble indyjskie, a manufaktury w tym kraju są pod stałą kontrolą naszych pracowników, po to aby jakość wyrobów zadowoliła nam najbardziej wymagających klientów. Dużą wagę przywiązujemy też do utrzymania konkurencyjnych cen zakupu naszych mebli kolonialnych, a możliwe jest to dzięki temu, że nie korzystamy z usług żadnych pośredników.

Zapewniamy możliwie szeroki asortyment mebli, na który składają się m.in.: szafy, komody, łóżka kolonialne, a także komplety wypoczynkowe, komplety obiadowe czy komplety kawowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i składania zamówień na wybrane modele mebli z palisandru czy innego drzewa egzotycznego. Z kolei odbiorcom hurtowym proponujemy stałą współpracę na atrakcyjnych warunkach.

Styl indyjski

Styl indyjski

Budownictwo indyjskie

Budownictwo indyjskie

Fabryka w Indiach

Fabryka w Indiach

Indie

Indie

Indyjska wytwórnia mebli

Indyjska wytwórnia mebli

fabryka mebli w Indiach

fabryka mebli w Indiach


Kontakt:

 
DOBRE MEBLE Daniel Binek
ul. Zasieki 3
68-343 Brody
 
575 075 315

Znajdź nas tutaj:

 
 

Akceptowane płatności: