Subskrypcja

meble kolonialneWystrój naszego mieszkania, to sposób na wyrażenie siebie. Po tym, jak zaaranżowaliśmy nasze pokoje, jaki wybraliśmy rodzaj mebli, ozdób, czy dekoracji poznać można naszą osobowość. Oferowane przez nas meble kolonialne, to sposób na opowiedzenie o swoich upodobaniach i swoim charakterze. To meble, o orientalnym i niepowtarzalnym wzornictwie. To styl i elegancja w jednym.

Nasze meble należą do kolekcji mebli indyjskich, stylizowanych na meble używane we wnętrzach z XVIII i XIX wieku w brytyjskich koloniach - na Bliskim i Dalekim wschodzi i w Afryce. To meble dla osób dobrze czujących się we wnętrzach nawiązujących swoim wyglądem do mebli historycznych.

Wykonane zostały z litego drewna egzotycznego m.in z takich gatunków jak mango, czy palisander. Jak każde meble z drewna litego, cieszą użytkowników dużą trwałością. Są jednak meblami cięższymi, niż tradycyjne meble wykonane z płyt. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór mebli kolonialnych. Od stołów, po biurka, łóżka, witryny, czy nawet gazetniki.

Dzięki szerokiemu wyborowi, mogą Państwo umeblować dosłownie każde pomieszczenie, w niepowtarzalnym, ponadczasowym stylu. Piękna sypialnia, z olbrzymim łożem ręcznie rzeźbionym, czy jadalnia z ogromnym stołem i pięknymi krzesłami, to tylko niektóre z możliwości na aranżację mieszkania.

Poszukiwania mebli kolonialnych trwają?

meble kolonialne, stolikU nas znajdą Państwo meble kolonialne, o których marzyliście całe życie. Fantazyjnie rzeźbione komody, czy regały, szafki RTV, a nawet gazetniki. To meble, które jednocześnie nawiązywać będą do tradycyjnego, kolonialnego stylu, a jednocześnie cieszyć będą nowoczesnymi rozwiązaniami i sporą funkcjonalnością. To meble, które pokochacie za ich fantastyczny wprost wygląd i jakość, gwarantującą długoletnie użytkowanie. Świetnie pasuje do nich określenie meble z duszą. To meble pełne orientalnych inspiracji, które swoim wyglądem i komfortem w użytkowaniu potrafią uskrzydlić...

Nieważne, czy znajdą się w małym mieszkaniu, czy też dużym domu. Meble kolonialne świetnie wyglądają w każdym wnętrzu. Potężne lepiej prezentować będą się w dużych i przestronnych pomieszczeniach, te o mniejszej i bardziej filigranowej kubaturze, zdecydowanie przysporzą blasku pokojom niewielkim. To fantastyczne meble, które z pewnością zadowolą wymagających klientów.

 Kontakt:

 
DOBRE MEBLE Daniel Binek
ul. Zasieki 3
68-343 Brody
 
575 075 315

Znajdź nas tutaj:

 
 

Akceptowane płatności: