Subskrypcja

Oferta » Oświetlenie » Kinkiety

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Aegean 1Lt Kinkiet ścienny Aged Brass

  img_5727.jpg

  Kinkiet ścienny serii Aegean z ręcznie ciętymi kryształami i podstawą świecznika wykończoną w kolorze postarzanego mosiądzu. Dostępne również wersje kolorystyczne: polerowany nikiel, polerowany mosiądz. Źródło światła : 1 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:416.00
 • Aegean 1Lt Kinkiet ścienny Polished Brass

  img_5732.jpg

  Kinkiet ścienny serii Aegean z ręcznie ciętymi kryształami i podstawą świecznika wykończoną w kolorze polerowanego mosiądzu. Dostępne również wersje kolorystyczne: polerowany nikiel, postarzany mosiądz. Źródło światła : 1 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:416.00
 • Aegean 1Lt Kinkiet ścienny Polished Nickel

  img_5737[1].jpg

  Kinkiet ścienny serii Aegean z ręcznie ciętymi kryształami i podstawą świecznika wykończoną w kolorze polerowanego niklu. Dostępne również wersje kolorystyczne: polerowany mosiądz, postarzany mosiądz. Źródło światła : 1 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:416.00
 • Aegean 2Lt Kinkiet ścienny Aged Brass

  img_5726[1].jpg

  Kinkiet ścienny serii Aegean z ręcznie ciętymi kryształami i podstawami świeczników wykończonymi w kolorze postarzanego mosiądzu. Dostępne również wersje kolorystyczne: polerowany nikiel, polerowany mosiądz. Źródło światła : 2 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:595.00
 • Aegean 2Lt Kinkiet ścienny Polished Brass

  img_5731.jpg

  Kinkiet ścienny serii Aegean z ręcznie ciętymi kryształami i podstawami świeczników wykończonymi w kolorze polerowanego mosiądzu. Dostępne również wersje kolorystyczne: polerowany nikiel, postarzany mosiądz. Źródło światła : 2 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:595.00
 • Aegean 2Lt Kinkiet ścienny Polished Nickel

  img_5736.jpg

  Kinkiet ścienny serii Aegean z ręcznie ciętymi kryształami i podstawami świeczników wykończonymi w kolorze polerowanego niklu. Dostępne również wersje kolorystyczne: polerowany mosiądz, postarzany mosiądz. Źródło światła : 2 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:595.00
 • Amarilli 2Lt Kinkiet Black/Silver

  img_5669.jpg

  Kinkiet z serii Amarilli z ręcznie docinanymi kryształami i podstawami świeczników w kolorze czerń/srebro. Dostępna również wersja kolorystyczna: brąz/złoto. Źródło światła: 2 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:968.00
 • Amarilli 2Lt Kinkiet Bronze/Gold

  img_5676.jpg

  Kinkiet z serii Amarilli z ręcznie docinanymi kryształami i podstawami świeczników w kolorze brąz/złoto. Dostępna również wersja kolorystyczna: czerń/srebro. Źródło światła: 2 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:968.00
 • Brightwell 1Lt Kinkiet ścienny

  img_5696.jpg

  Kinkiet ścienny serii Brightwell z ręcznie ciętymi kryształami i podstawą świecznika wykończoną w kolorze polerowanego niklu. Źródło światła : 1 x 40W G9. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:552.00
 • Brightwell 2Lt Kinkiet ścienny

  img_5697.jpg

  Kinkiet ścienny serii Brightwell z ręcznie ciętymi kryształami i podstawami świeczników wykończonymi w kolorze polerowanego niklu. Źródło światła : 2 x 40W G9. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:828.00
 • Finsbury Park 1Lt Kinkiet ścienny Polished Nickel

  img_5748.jpg

  Kinkiet ścienny serii Finsbury Park z ręcznie ciętymi kryształami i podstawą świecznika wykończoną w kolorze polerowanego niklu. Źródło światła : 1 x 60W E14. Do lampy można zastosować abażur z zakładki abażury (abażur sprzedawany oddzielnie). Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:416.00
 • Finsbury Park 2Lt Kinkiet ścienny Old Bronze

  img_5742.jpg

  Kinkiet ścienny serii Finsbury Park z ręcznie ciętymi kryształami i podstawami świeczników wykończonymi w kolorze starego brązu. Źródło światła : 2 x 60W E14. Do lampy można zastosować abażur z zakładki abażury (abażur sprzedawany oddzielnie). Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:665.00
 • Guildhall Kinkiet ścienny Dark Bronze

  img_5751.jpg

  Kinkiet serii Guildhall w kolorze ciemnego brązu. Dostępny równieź w kolorach: polerowany mosiądz, polerowany nikiel. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:649.00
 • Guildhall Kinkiet ścienny Polished Brass

  img_5752.jpg

  Kinkiet serii Guildhall w kolorze polerowanego mosiądzu. Dostępny równieź w kolorach: ciemny brąz, polerowany nikiel. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:649.00
 • Guildhall Kinkiet ścienny Polished Nickel

  img_5753.jpg

  Kinkiet serii Guildhall w kolorze polerowanego niklu. Dostępny równieź w kolorach: ciemny brąz, polerowany mosiądz. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:649.00
 • Kinkiet Christina 2Lt

  img_5667.jpg

  Kinkiet z serii Christina z ręcznie docinanymi kryształami i podstawami świeczników w kolorze złota/srebrna patyna. Źródło światła: 2 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:649.00
 • Lily 2Lt Kinkiet ścienny Antique Bronze

  img_5681.jpg

  Kinkiet z serii Lily posiada ręcznie malowane listki w kolorze antycznego brązu oraz przyciemniane kryształki. Źródło światła: 2 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:968.00
 • Lunetta 2Lt Kinkiet ścienny Bronze

  img_5686.jpg

  Kinkiet z serii Lunetta. Źródło światła: 2 x 60W E14. Towar dostępny na zamówienie. Lampy sprowadzamy na indywidualne zamówienie w związku z tym nie ma możliwości skorzystania z 14-dniowego prawa odstąpienia od umowy. Termin oczekiwania na realizację zamówienia ok. 2 tygodnie.

  Posiadamy na stanie:1
  Cena:1077.00
Zobacz wszystkie | Strony:


Kontakt:

 
DOBRE MEBLE Daniel Binek
ul. Zasieki 3
68-343 Brody
 
575 075 315

Znajdź nas tutaj:

 
 

Akceptowane płatności: